AK Parti Kemalpaşa İlçe Başkanı Yaşar göreve başladı

AK Parti Kemalpaşa İlçe Başkanlığına getirilen Metin Yaşar, göreve başladı.

İlçe Başkanlığında düzenlenen devir teslim töreninde konuşan Yaşar, 2024 yerel seçimlerinde Kemalpaşa’da seçimi kazanmak için çalışacaklarını belirterek, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan özel bir isteğinin olduğunu iletti. Bu isteği de Kemalpaşa Belediyesi’nin yeniden AK Parti tarafından alınmasıydı. Sırtımıza büyük yük yüklendi ve sorumluluk aldık. O istek bizim için onurdur. Cumhurbaşkanımızın isteğini yerine getirip belediye başkanlığını alarak liderimize hediye etmek istiyorum. Ailem olarak sizlere güvenerek bunu söylüyorum ve bundan eminim.” diye konuştu.

İlçe merkezindeki Atatürk Anıtı’na yapılan saldırıyı da kınayan Yaşar, “Mustafa Kemal Atatürk bizim kıymetlimizdir, değerimizdir. Herkes şunu iyi bilsin ki ben hepimiz gibi Atatürkçü, Atatürk nesli olan bir Türk evladıyım. Biz herkesten daha çok Atatürkçüyüz.” ifadelerini kullandı.

Kemalpaşa Belediye Başkanlığına aday adaylığını açıklayarak ilçe başkanlığından istifa eden Mustafa Baş ise Yaşar’ı tebrik ederek, başarılar diledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x