Güldür Güldür Show Oyuncusu Meltem Yılmazkaya Evlendi: Gönlümüz El Vermedi Eğlenmeye!

Güldür Güldür Show kadrosunda yer alan oyuncu Meltem Yılmazkaya, Kadir Doğan ile evlendi. Meltem ve Kadir çifti geçtiğimiz Ocak ayında nişanlanmışlardı. Meltem Yılmazkaya güzel haberi sosyal medya hesaplarından takipçileriyle paylaştı. 

İşte detaylar…

Güldür Güldür Show’un sevilen isimlerinden Meltem Yılmazkaya bir süredir müzisyen Kadir Doğan ile aşk yaşıyordu.

Meltem Yılmazka sosyal medya hesabından sevgilisi ise aşk dolu paylaşımlar yapıyordu. Fotoğraflarının altına yazdığı açıklamalar da herkesi mest ediyordu!

Bu güzel çiftin Ocak ayında nişanlandığını öğrenmiştik. Aile arasında, sade bir nişan töreni düzenlemişlerdi. Nişan haberinin ardından şimdi de evlilik haberi geldi!

Meltem Yılmazkaya, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla nişanlısı Kadir Doğan ile dünyaevine girdiğini duyurdu.

Çiftin aşk dolu fotoğraflarına yine beğeni yağdı! Çiftin düğün töreni de oldukça sade ve çık düzenlendiği gözlerden kaçmadı.

Meltem Yılmazkaya yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

‘Büyük büyük cümleler kuramadığım bir hayatın, büyük büyük sürprizlerine… Bir yuvanın çatısının altında büyümeye karar verdik… Kolay değildi iki ayrı insanın ortak ‘evet’i , ona da cesaret ettik… Bir süre önce…Kolay olmayan bir zamana denk geldik, ne yüzümüz ne gönlümüz el vermedi eğlenmeye. Sarılınca yaralar elbet sarılırız dostlarla şarkılar danslar eşliğinde… Seven sevmeyen her gönle güzellik dilerken, biz vardık murada, dostlar çıksın kerevetine :)’

Meltem Yılmazkaya’nın fotoğrafına beğeni yağdı! Hele ki yazdığı açıklama herkesi mest etti.

Yılmazkaya, açıklamasına şu ifadelerle devam etti: ‘Ve sen sevgilim. Yol uzun, duygu çok! İyi kötü bir arada hep işte! Kaybettiğim inanç, örüldü büyük bir sabır ve emekle! En çok güldüğüm, saatlerce konuştuğum bazen hayata sövdüğüm, evde hep makyajsız, bazen de suratsız bütün anlarımı çekenim… Seni… Bizi seviyorum…’

Bu güzel çifte bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz! ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir