QCY T13 X ile müziğin ritmine ayak uydurun! 499 TL’ye üst seviye kulaklık!

Kablosuz kulaklık pazarındaki önemli isimlerden biri olan QCY, son dönemde T13 X modeli ile ses getiriyor. Bu model genel anlamda bir kablosuz kulaklıktan beklenen performansı fazlasıyla sunuyor. Dilerseniz kulaklığın incelemesine tasarım hatlarıyla başlayalım.

Şık tasarım, enfes detaylar

QCY T13 X, hem kutu, hem de kulaklıklar ile oldukça şık bir tasarım çizgisine sahip. Kulaklık kutusu oval hatlara sahpi. Genel olarak fazla yer kaplamıyor. Kulaklıkların ağırlığı yalnızca 4 gram. Ufak yapısına rağmen bu kutu sayesinde kulaklıklarınız 30 saatlik bir pil süresi sunuyor. Kulaklıklarda saplı bir yapının tercih edilmesi, özellikle telefon görüşmelerindeki kaliteyi arttıran bir unsur. Ayrıca kulaklık ucundaki silikon malzeme de dışarıdan gelen sesleri önemli ölçüde engelliyor. Yani kulaklığın tasarım hatlarıyla başarılı olduğu su götürmez bir gerçek.

10 dakika şarj ile 1 saat müzik dinleyin!

Genele baktığımızda QCY T13 X tarafındaki en önemli artı, kulaklığın sunduğu pil süreleri diyebiliriz. Az önce de bahsettiğimiz gibi QCY T13 X standart bir kullanımda 30 saatlik pil süresi sunuyor. Kulaklıkların tek seferde sundukları pil süresi ise yaklaşık olarak 8 saat. Bu sürelerin, QCY T13 X ile aynı segmentte yer alan kulaklıklarda çok daha iyi olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca bu kulaklığı sadece 10 dakika şarj ederek 1 saati aşkın bir süre müzik dinleyebileceğinizi de hatırlatmamız gerekiyor.

QCY bu modelinde özellikle telefon görüşmelerinin kalitesini arttırmak istemiş. Bu sebepten ötürü 4 mikrofonlu bir gürültü engelleme teknolojisi kullanılmış. Bu teknoloji sayesinde, telefon görüşmeleri sırasında sesiniz karşı tarafa son derece net bir şekilde iletiliyor.

Rüzgar size engel olmasın!

QCY T13 X’te öne çıkan bir diğer özellik de Anti-wind noise patent teknolojisi ile sunulan yeni nesil gürültü engelleme modülü. Bu sayede dışarıdaki rüzgar sesi görüşmelerinizi engellemiyor. Sesiniz karşı tarafa son derece net bir şekilde iletilebiliyor.

Woolen paper bio diaphragm teknolojisine sahip 7.2 mm’lik dinamik sürücüleri sayesinde muazzam bir müzik deneyimi sunan QCY T13 X, gelişmiş bluetooth teknolojisiyle de ön plana çıkıyor.

Gecikmeyi sıfıra indirin!

Geliştirici ekip bu kulaklıkta Bluetooth 5.3 teknolojisine yer vermiş. Bu yeni teknoloji, telefon ile kulaklık arasında muazzam bir bağ kuruyor ve gecikme sürelerini minimuma indiriyor. QCY T13 X’te ölçülen gecikme süresi ise yalnızca 0.068s. Bu sürenin aynı standartlara sahip kulaklıklarda çok daha fazla olduğunu biliyoruz.

Son olarak telefonun uygulama desteğine de değinelim. QCY APP ile kulaklığı verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde dokunmatik yüzey kontrollerinin nasıl işlediğini de görebilirsiniz.

Özellikleriyle dikkat çeken bu kulaklığın fiyatı ise yalnızca 499 TL. Evet yanlış okumadınız, yalnızca 499 TL. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x